Moja recenzja o niezwykłym kominku Aromatly Aura

0
0
kominek aromatyczny
Kominek aromatyczny Aromatly Aura sprawi, że Twoje wnętrze nabierze uroku i zapachu.
Kominki aromatyczne są nie tylko ozdobnym elementem w naszym mieszkaniu, ale także umożliwiają wypełnienie pomieszczenia przyjemnym zapachem.

Dlatego też warto zadbać o to, aby aromaty, które się z nich wydobywają były nie tylko przyjemne w zapachu, ale i naturalne. Bez chemicznych, niezdrowych dodatków.

Moc działania kadzidełek

Pierwszy raz poczułam moc działania kadzidełek podczas pobytu w Indiach. Zamieszkałam w maleńkiej wiosce Agonda na Goa i – oprócz słodkiego lenistwa – uczestniczyłam tam w warsztatach jogi.

Przed zajęciami poproszono mnie o położenie maty na nieco dziwnym podłożu, w dużym kręgu utworzonym przez kilkanaście kadzidełek.

Spędziłam w tym aromatycznym wnętrzu całą praktykę, czując się znakomicie zrelaksowaną. Od tej pory uwielbiam zapach kadzidełek z drzewka sandałowego – bowiem ten właśnie zapach mnie otaczał.

A dlaczego Hindusi tak lubią drzewko sandałowe? Z dwóch, zasadniczych powodów.

Po pierwsze –  zapach ten uspokaja, wspomaga relaks i sprzyja medytacjom.

A po drugie – oczyszcza powietrze oraz odstrasza owady i komary, które nadciągają do świeżo położonego podłoża z .. krowiego łajna. Bo wspomniałam, że podłoże było nieco dziwne, nieprawdaż? Specjalnie świeżo ułożone na nasze warsztaty :).

Relaks i czyste powietrze

Naturalne kadzidełka z drzewa sandałowego nie tylko zapewniają przyjemny zapach, ale – a może przede wszystkim – mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie.

Lekko słodki, a zarazem pikantny, ciepły, wręcz baśniowy zapach jest bardzo wyraźny, jednak nie przytłaczający. Sprzyja wyciszeniu i wspomaga medytację.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że aromatu drzewa sandałowego nie lubią bakterie i patogeny, które to zapach ten redukuje w otoczeniu zapalonego kominka o 94%.

Kominek aromatyczny w domu

Od mojej wyjazdu do Indii zapach drzewa sandałowego jest moim ulubionym. Przywiozłam z wakacji spory zapas naturalnych kadzidełek, który jednak w końcu wyczerpał się.

I zaczęłam szukać naturalnych kadzidełek w internecie. Owszem, wybór był spory, ale w końcu trafiłam na super ciekawy produkt.

Połączenie ładnego elementu do wystroju wnętrz z naturalnymi kadzidełkami.

Ceramiczny kominek zapachowy, na którym zapala się knoty z drzewka sandałowego. Zachwycił mnie. I zaskoczył!

Niesamowity efekt, który prezentuje ten kominek, to nie spływająca woda (jak myślałam), ale snujący się delikatnie dym z zapachem drzewa sandałowego, który tworzy ciekawy efekt wizualny.

Jeśli masz ochotę kupić taki kominek, podaj w sklepie internetowym kod „jawagabunda”, a otrzymasz 15 % rabatu.

kominek aromatyczny we wnętrzu
Zapach z kominka aromatycznego wypełnia całe wnętrze

Działanie płynącego kadzidełka

Działanie kominka Aromatly Aura jest niezwykle proste. Wystarczy położyć na górze ceramicznego kominka kadzidełko z drzewa sandałowego i zapalić go. A już po chwili zatopić się w zapachu. I widoku.

Zapachu, który wypełni całe pomieszczenie. I uspokajającego widoku na spływający kaskadami dym, leniwie snujący się po kominku i delikatnie rozchodzący się w przestrzeni.

Jeszcze długo po wygaszeniu kominka zapach drzewka sandałowego utrzymuje się w powietrzu, a aromatem z jednego kadzidełka wypełnimy przestrzeń około 30 metrów kwadratowych.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego kominka, kliknij na poniższy link https://aromatly.pl/produkt/kominek-zapachowy-aura/, który przeniesie Cię na stronę sklepu, w którym zakupisz kominek ceramiczny i naturalne knoty zapachowe.

Przesyłkę otrzymasz wkrótce po zamówienie, w pięknym, dedykowanym opakowaniu.

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem serwisu.
Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Kominek aromatyczny i kadzidełko
Snujący się leniwie dym na kominku zapachowym wypełnia aromatem cały pokój
kominek ceramiczny we wnętrzu
Naturalne kadzidełka na kominku zapalone na kominku aromatycznym

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Wypełnij formularz, zapisz się na listę, a otrzymasz regularnie informacje o nowych przepisach i relacjach z podróży!