Wynajem ekspresu do kawy – kiedy i dlaczego warto?

0
0
kawa do zaparzania w ekspresie do kawy
Wynajem ekspresu do kawy jako alternatywa do zakupu.

Wynajem ekspresu do kawy to alternatywa dla zakupu takiego urządzenia na własność. Planujesz otworzyć swoją kawiarnię, restaurację lub inny lokal, w którym nie może zabraknąć dobrej kawy?

Albo poszukujesz ekspresu do swojego biura? Jednocześnie nie dysponujesz kilkoma tysiącami złotych, które mógłbyś wydać na starcie? Z tego tekstu dowiesz się, w jakich jeszcze sytuacjach warto wybrać wynajem ekspresu do kawy i dlaczego.

Podsumowanie

  • Wynajem ekspresu do kawy to rozwiązanie dla biznesu, które zyskuje coraz większą popularność. Stanowi świetną alternatywę dla zakupu urządzenia na własność.
  • Wynajmem ekspresu do kawy powinni zainteresować się wszyscy początkujący przedsiębiorcy z branży gastronomicznej oraz osoby, które planują otworzyć lokal, a nie mają wystarczającej sumy na zakup ekspresu.
  • W ramach wynajmu ekspresu do kawy otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale też między innymi kompleksowe wsparcie w jego montażu i naprawie.

Badania przeprowadzone przez Food Research Institute wskazują, że 75% Polaków nie wyobraża sobie dnia bez kawy, a około połowa zaczyna z nią swój dzień. Przy tym coraz częściej sięgamy po kawę premium – nie tylko pobudzającą i aromatyczną, ale także pochodzącą z ekologicznych upraw i uprawianą w sposób społecznie odpowiedzialny.

Biznes, który opiera się w znacznej mierze na kawie, potrzebuje dobrego ekspresu. Tym bardziej, jeśli kieruje swoją ofertę do wymagających klientów lub o różnorodnych gustach, w które nie sposób trafić bez ekspresu z rozbudowanym katalogiem kaw. Trzeba pamiętać, że ekspres do kawy stał się też kluczowym wyposażeniem biur. Trudno wyobrazić sobie pracowników, spełniających swoje codzienne, zawodowe zadania bez dostępu do energetyzującej kawy.

Dlaczego warto wypróbować wynajem ekspresu do kawy?

Dopiero otwierasz swój biznes i liczy się dosłownie każda suma, która zaoszczędzona pozwoli Ci wyraźniej zaistnieć na rynku? W takiej sytuacji wynajem ekspresu do kawy powinien Cię zainteresować.

  • Przy takim rozwiązaniu nie musisz ponosić wysokich kosztów zakupu urządzenia na własność.
  • Jednocześnie zyskujesz dostęp do nowoczesnych ekspresów, których cena mogłaby być poza Twoim finansowym zasięgiem, gdybyś zechciał taki ekspres kupić.
  • Przy wynajmie ekspresu do kawy nie jesteś właścicielem takiego urządzenia, ale ma to swoje zalety. Często bowiem zyskujesz dostęp do bezpłatnej usługi serwisu i montażu, wliczonej w koszt wynajmu.
  • Kiedy minie czas wynajmu określony w umowie, nie martwisz się utylizacją ani sprzedażą ekspresu – tym zajmuje się firma, od której wynajmowałeś urządzenie.
  • Na przykład w Tchibo Coffee Service wybierając wynajem ekspresu, w ramach podpisywanej umowy wyrażasz gotowość do kupna kawy właśnie od nas. W ten sposób zyskujesz łatwy dostęp do wysokiej jakości kawy różnego rodzaju: w ziarnach, mielonej, rozpuszczalnej i w kapsułkach, a także do doradztwa w zakresie tego, jaka kawa sprawdzi się w Twojej indywidualnej sytuacji biznesowej.

Wynajmom ekspresu do kawy poświęca się coraz więcej uwagi. Choćby dlatego, że to rozwiązanie, która pozwala otworzyć biznes tym osobom, które do tej pory wstrzymywały się z tą decyzją ze względu na dużą wartość inwestycji początkowej. Wynajem ekspresu do kawy zamiast jego zakupu pozwala te koszty obniżyć i w końcu zrealizować swoje przedsiębiorcze cele.

Artykuł przygotowany we współpracy z partnerem serwisu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Wypełnij formularz, zapisz się na listę, a otrzymasz regularnie informacje o nowych przepisach i relacjach z podróży!